⬆️ Zwycięzcy w kategorii Innowacji WyszukiwaniaWyślij zapytanie
i otrzymaj ofertę

Wyślij zapytanie
i otrzymaj ofertę

Dołącz do zespołu Aweb

Miejsce i warunki pracy

System gabinetowy z wygodnym i komfortowym miejscem pracy.

Miejsce pracy wyposażone jest w monitory 22+" i nowoczesne komputery.

Firma zapewnia sprzęt do pracy zdalnej.

Dowolny harmonogram pracy - pracownicy samodzielnie zarządzają godzinami pracy w oparciu o własne zainteresowania.

Szybki i odporny na awarie Internet.

Dla nierezydentów zapewniamy wynajem mieszkania na okres próbny.

Warunki do rozwoju zawodowego

Program szkoleń i adaptacji został opracowany i wdrożony w każdym dziale firmy. Nowym pracownikom przydzielany jest mentor na okres próbny.

Regularne rozmowy z działem HR na temat wszystkich kwestii związanych z rozwojem umiejętności miękkich, które pojawiają się u pracownika.

Będąc premium partnerem Google, mamy możliwość organizowania regularnych seminariów prowadzonych przez pracowników Google, a także uczestniczenia w konferencjach Google na Ukrainie i za granicą.

Regularne wewnętrzne seminaria szkoleniowe z projektorem i pizzą zarówno w każdym dziale, jak i między działami.

Firma płaci za usługi niezbędne do pracy: Ahrefs, Semrush, Serpstat itp.

Pracownicy mają dostęp do firmowej biblioteki oraz wirtualnego repozytorium wiedzy i doświadczenia.

Wygodne i komfortowe biuro

Nawilżacze i czujniki CO₂ — dbamy o zdrowie naszych pracowników.

Biuro w centrum biznesowym w pobliżu Placu Darnytska, gdzie znajdują się stołówka, siłownia, kawiarnia, apteka i inne udogodnienia infrastrukturalne.

Jadalnia z kuchenką mikrofalową i lodówką, bezpłatna herbata do wyboru, ekspres do kawy, ciastka, owoce i inne przekąski.

Sala tenisowa w biurze, pufy w salonie.

NataliaKolesnykHR

Korzyści i profity

Wspólne wyjścia do kina, gry grupowe, parki linowe, grille, kręgle, gokarty, paintball, zimowe i letnie imprezy firmowe i wiele innych.

Opłacamy przejazdy taksówkami dla pracowników udających się na spotkania z klientami.

Oficjalna rejestracja odbywa się już podczas okresu próbnego.

Organizujemy coroczne dobrowolne szczepienia przeciwko grypie dla pracowników na koszt firmy.

Coroczne prezenty noworoczne dla pracowników od firmy.

Dołączając do naszego zespołu, będziesz mógł pracować w zespole ludzi, którzy koncentrują się na sukcesie i są zjednoczeni jedną wspólną sprawą. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i dumni z ludzi, którzy dla nas pracują.
Aweb Award

Opinie pracowników

Aweb to prawdopodobnie najbardziej komfortowe miejsce, w jakim kiedykolwiek pracowałem! Bardzo przyjazny i miły zespół, troskliwe kierownictwo, dobre warunki pracy. Miejsce pracy jest wyposażone tak, aby można było pracować z maksymalną wygodą: dobre krzesła, dwa duże monitory. Wypłaty wynagrodzeń są zawsze na czas! Chciałbym również zwrócić uwagę na dostępność nie tylko słodyczy i ciastek w kuchni, ale także pełnego posiłku! Pierwszy raz widzę coś takiego w miejscu pracy!

Wcześniej pracowałem w bardzo ciężkim środowisku z ciągłymi nadgodzinami, więc zawsze byłem zestresowany i pod dużą presją. Szukałem czegoś bardziej relaksującego dla odmiany. Aweb jest dokładnie tym, czego potrzebowałem! Tutaj naprawdę dbają o swoich pracowników.

Dziękuję, Aweb! :)

Olga Birkovska Specjalista ds. obsługi klienta
"Aweb jest dokładnie tym, czego potrzebowałem! Naprawdę dbają o swoich pracowników."

Pracowałam w Aweb przez 5,5 roku: Zacząłem jako kierownik biura, a rok później szef działu obsługi klienta zaproponował mi, abym spróbował swoich sił jako Account Manager. Po 4 miesiącach studiowania materiałów i szkolenia pod okiem doświadczonych pracowników zostałam Account Managerem. Oznacza to, że Aweb zapewnia możliwości rozwoju, najważniejsze to chcieć i umieć z nich korzystać.

Ogólnie uważam, że Aweb to świetne miejsce do pracy, w którym pracownik otrzymuje wszystko, co niezbędne do wygodnej pracy, samorozwoju i samorealizacji:

  1. Wygodne miejsce pracy (potrzebujesz innego monitora - nie ma problemu, jeśli komputer nie działa - poprawią go itp.)
  2. Elastyczny i wygodny format pracy (możesz pracować zdalnie, możesz pracować w biurze, w dogodnym dla Ciebie harmonogramie, o ile nie ucierpi na tym jakość pracy).
  3. Niezrównany CRM, który jest regularnie ulepszany na prośbę pracowników.
  4. Doskonała baza szkoleniowa dla nowych pracowników (mentor towarzyszy nowicjuszowi przez 3 miesiące, każdy ma dostęp do wewnętrznej bazy wiedzy uporządkowanej według działów, a także listy pytań sprawdzających zrozumienie niezbędnych procesów pracy, a także biblioteki).
  5. W biurze zapewnione są wszystkie warunki do wygodnej pracy: ekspres do kawy, kuchnia, poziomy bar, stół do tenisa i strefa rekreacyjna.
  6. Absolutnie jasny i adekwatny system oceny wyników. Przede wszystkim daje to możliwość zarobienia przyzwoitych pieniędzy, wiedząc, że wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę.
  7. Okresowo organizowane są wewnętrzne seminaria w celu podniesienia poziomu kwalifikacji.
  8. Praca jest zawsze zorientowana na wyniki, a nie na proces czy bezsensowne "łączenie budżetów", dzięki czemu nie traci się sensu i poczucia wartości wykonanej pracy.
  9. Świetny, przyjazny zespół, z którym przyjemnie jest nie tylko pracować w zespole, ale także spędzać czas poza pracą.
  10. A co najważniejsze, odpowiednie i sprawiedliwe kierownictwo, które zawsze słucha pracowników, bierze pod uwagę ich opinie i jest gotowe wyjaśnić swoje stanowisko.
Olena Lagunina Account Manager
"Praca jest zawsze zorientowana na wyniki, więc nie tracisz sensu i poczucia wartości z wykonywanej pracy."

Otwarte oferty pracy na ukraińskiej wersji strony internetowej

Aweb sp. z o.o.
Domaniewska 37 M2.43
02-672 Warszawa, PL